Sarımsaklı Geven Otu Karışımı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Sarımsaklı Geven Otu Karışımı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Sarımsak & Geven Otu Bitkisel Aromatik Karışım: Tüm damar iltihaplarını (vasküler),( Varis ) tedavi ediyor,Tıkanan kılcal toplar ve atar damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor. Kalp krizi riskini azaltıyor. Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını), Karaciğer yağlanmasında etkilidir. Hepatit A-B-C, tüm deri rahatsızlıklarına  Vücuttaki şeker oranını düşürür,Tip 2 diyabet  pankreasin yenilemesini sağlıyor. Böbrek hastalıkları ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor. Guatra, tiroit ve lenf bezine karşı etkilidir Bağırsak ağrılarını (iltihaplarını) dindirici ve basur büzücü etkisi vardır. Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor. Bakteri enfeksiyonları ve mantarlara karşı anti mikrobal spektrum olduğu, kurt ve parazitlere karşı ve Tüm Deri hastalık etkili olduğu kabul ediliyor. Tüm romatizmal iltihabı önlüyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor. Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme vertigoya  riskini azaltıyor. Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. Miyom, kist kadın ve erkek hastalıklarına ve Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor. Öksürük, boğmaca, tahrişli, öksürük, bronşit, nefes darlığında, akciğer astımı ve akciğer tüberkülozu gibi solunum organı hastalıklarında kullanılmaktadır. Bitkisel iksir 12 kanser tipinde kötü huylu hücreleri yok ettiği ortaya çıktı! Bu kanserler içinde ; kolon, göğüs, prostat, akciğer ve pankreas kanserleri de var. Kanser hücrelerinin büyümesini yavaşlatmada limon ağacı bileşenlerinin Adriamycin adlı bütün dünyada genellikle kemoterapide kullanılan ilaçtan 10,000 kat daha iyi olduğu gösterildi. Sadece kötü huylu kanser hücrelerini yok ediyor ve sağlıklı hücrelere hiçbir menfi etkisi bulunmuyor.

sarimsakli-geven-otu-karisimi-nedir-faydalari-nelerdir

Uzman Tavsiyesi

Bu bilginin alındığı kaynak gerçekten büyüleyici: Dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden birinden öğrenildiğine göre; 1970’ten beri 20’den fazla farklı laboratuar test etti ve sonuç olarak; Uzmanlar bu kürün özellikle otuzunu aşmış insanlar tarafından kullanılmasını tavsiye etmektedirler. Sigara ve alkol tüketenlerin bu kürü kullanmaları daha elzemdir. Bu kürün kullanımında dikkat edilecek bir diğer unsur düşük tansiyonu olanların bu kürü kullanmamalarıdır. Çünkü bu kür tansiyonu bir miktar düşürmektedir. Midesinde reflü olan hastaların Zeytin yağlı kudret narı ile kullanmaları ile kesin sonuç alınır. Kan inceltici ilaç alanlarda bu kürü kullanmadan önce doktorlarıyla görüşmelidir. Bilim adamları bu kürün yılda iki kere kullanılması gerektiğini söylemektedirler.

Bu faydaları sıralayanlar Rus bilim adamları. Buna destek veren Türk bilim adamları da mevcut. GAZİANTEP – Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Biyokimya Klinik Şefi Prof. Dr. Necat Yılmaz Özellikle Prof. Dr. Erol AVŞAR’ın anlattıkları karışımı çok daha değerli kılıyor. Şimdi ABD’de uygulanmaya başlanmıştır.

NOT: BU BİLGİLERİN TAMAMI ALINTIDIR. SAĞLIK PROBLEMLERİNİZ İÇİN DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ. DOKTOR KONTROL ALTINDA KULLANMANIZI ÖNERİR.

“Sarımsaklı Geven Otu Karışımı Nedir? Faydaları Nelerdir?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın